HepSi GruBu FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HepSi GruBu FaN

Sevmek Çay, Sevilmek Şeker , Bizim Gibi Garibanlar Çayı Şekersiz İçer...;)

AnasayfaLatest imagesKayıt Ol

Yinr ropörtaj olayı

YazarMesaj
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 15
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : Gülçin

Yinr ropörtaj olayı Empty
MesajKonu: Yinr ropörtaj olayı   Yinr ropörtaj olayı Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 12:12 pm

grup hepsi ile ilgili bilmek istediğiniz herşey
HobileriEren: boş zamanlarında film izlemeyi seviyor. En büyük hobilerinden birini film izlemekYasemin: arabalardan çok hoşlandığını ve en büyük tutkusunun spor arabalarıGülçin: kitap okumayı çok seven Gülçin boş zamanlarında arkadaşlarıyla dışarıda vakit geçirmekten hoşlanıyor.Cemre: boş zamanlarında anneannesinin yanında geçirmekten çok büyük bir keyif alıyor.TakımlarıEren: GalatasaraylıYasemin: FenerbahçeliGülçin: takım tutmuyorCemre: BeşiktaşlıBurçlarıYasemin: başak burcuEren: boğa burcuGülçin: akrep burcuCemre: kova burcuÇizgi filmlere hala merakınız var mı?Cemre: ben bayılırım. Hepsini hala izliyorum.Eren: ben şirinler hastasıyım. Eski çizgifilmler daha güzeldi.Gülçin: en çok sünger bobu seviyorum.Yasemin: eskisi kadar yok ama tom ve jerry ve tazmanya canavarını severim.Annenizin en sevdiğiniz yemeği?Gülçin: mercimek, kerevizEren: yufkanın içinde etli bi yemek yapardı. Bide sütün içine meyve doldururdu.Cemre: kavurmaYasemin:brokoliEn sevdiğiniz şarkı?Yasemin: nedenini sormaCemre: nedenini sormaEren: çok güzelsinGülçin: durdurKüçükken Noel babadan istedikleriniz var mıydı?Cemre: pony atlardan isterdimGülçin: Noel babayı görmek isterdimEren: uyandığımda çam ağacının altında hediye paketleri istedim.Yasemin: barbie evleri isterdim. Zaten annem almıştı. Halada duruyor.Neden çocuklar sizi seviyor?Eren: Doğalız. Birde müzik piyasasında en yakın hissettikleri biziz.Gülçin: biz yaşıtlarımız gibi içimizdeki çocuğu saklamaya çalışmıyoruz.Sizi en çok ne korkutur?Cemre: fiziki anlamda hiçbir şeyden korkmuyorum. Sevdiğim insanları kaybetmekten çok korkarım.Yasemin: karanlıktan çok korkuyorum çünkü hırsızla karşılaştım karanlıkta. Birde sakat kalmaktankorkuyorum. Ölümden bile bu kadar korkmam. Sakat kalırsam dans edemem.Eren: Ciddi sağlık problemi yaşamaktan korkarım.Gülçin: Yanlış anlaşılmaktan ve yalandan korkarım.Aşk var mı?Gülçin: yok.Eren: var.Yasemin: yokCemre: yok
http://hepsigrubufan.hareketforum.biz

Yinr ropörtaj olayı
1 sayfadaki 1 sayfası